Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

ANTROS PUSĖS (SUTUOKTINIO) GIMTADIENIS

Romantic Couple at Sunset Rimondi Grand Resort and Spa

„Antros pusės gimtadienio“ skyrelyje galite rasti šią informaciją:

 

1. Gimtadienio planas

2. Gimtadienio idėjos („Ką veikti“)

3. Gimtadienio dovanos

4. Gimtadienio žaidimai

5. Gimtadienio vaišės

6. Gimtadienio palinkėjimai

 

 

 

Beveik kiekviena santuoka prasideda didele švente – vestuvėmis. Pradėję bendrą gyvenimą, sutuoktiniai viliasi drauge gyventi iki mirties, drauge siekti tikslų ir sulaukti svajonių išsipildymo. Tačiau kelias į laimingą santuoką nėra lengvas. Prirašyta daugybė straipsnių ir knygų, vedama daugybė seminarų apie tai, kaip gelbėti santuoką. Tačiau esminė tiesa labai paprasta:

Picture of romantic young couple

Mylėk savo artimą taip, kaip patį save. Tuo momentu, kai pradedame galvoti tik apie savo norus ir poreikius, o ne apie sutuoktinio norus ir poreikius, susiduriame su problema. Bendravimas, bendras laikas drauge, mokėjimas atleisti ir dėkoti už tai, kad turite vienas kitą, galvojimas apie tai, kaip padaryti antrą pusę laimingą yra sėkmingos santuokos ar santykių pamatas.

 

 _

 

 

Metams bėgant, paskęstame savo darbuose ir rutinoje, priprantame vienas prie kito, nebestebiname vienas kito, pamirštame net savo vyro/žmonos gimtadienį...Netiesa! Visada verta pabandyti dar kartą nustebinti, dar kartą pradžiuginti, dar kartą prisiminti ir dar kartą pabūti drauge ir suteikti santuokai kuo daugiau džiaugsmo akimirkų. Nepamirškite, kad gimtadienis – tai diena, kai gimė Jums pats brangiausias žmogus - Jūsų antra pusė!