Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

GIMTADIENIO SVEIKINIMAI

 

 

Kaip užrašyti gimtadienio atvirutę/sveikinimą?

 

 • Gimtadienio palinkėjimas turėtų būti skirtas jubiliatui, unikalus, išskirtinis, tad geriau rinktis atvirutes, kur galima pačiam ranka įrašyti sveikinimą, o ne pirkti „gatavas“.

  Ladybug Birthday Invitation

   

 • Jei mėgstate pajuokauti, gimtadienio sveikinimas gali būti linksmas, juokingas – tai tikrai tinkamas laikas šmaikštauti, tik svarbu jubiliato neįžeisti.
 • Gimtadienio sveikinimas – tai gera proga padėkoti jubiliatui, pasakyti, kad Jis/Ji svarbus Jūsų gyvenime. Tokiu atveju ir palinkėjimas galėtų būti prasmingas, verčiantis susimąstyti, gilus. Gerų minčių galima rasti Biblijoje, žymių žmonių citatose.

 • Bet kokiu atveju gimtadienio sveikinimai visuomet turi būti pozityvūs, pakilūs, kupini džiaugsmo, geriausių linkėjimų, o ne liūdni, vedantys į depresiją ar juolab įžeidžiantys.
 • Prieš užrašydami gimtadienio atvirutę, parašykite tą patį į juodraštį (ant lapelio) ir perskaitykite garsiai. Įsitikinkite, kad linkėjimas skamba tikrai gerai, galbūt reikia kažką patobulinti...Paprašykite pagalbos kitų žmonių, dėliojant mintis.
 • Jei Jūsų raštas negražus ar sunkiai įskaitomas, rašykite atvirutę spausdintomis didžiosiomis raidėmis, pasidėję liniuotę ar kartono lapelį teksto lygiavimui. Taip pat galite sveikinimo tekstą atspausdinti kompiuteriu gražiu šriftu ir įklijuoti į atvirutę.

calligraphy

 

GIMTADIENIO SVEIKINIMO STRUKTŪRA

 

Mielas/mieloji .........(jubiliato vardas),

 

Sveikinu Tave su gimtadieniu (Džiaugiuosi, kad pagaliau sulaukėme Tavo gimtadienio).

Linkiu Tau......

 

Myliu

Tavo.....(siuntėjo vardas arba giminystės ryšys)

 

 

LINKSMI GIMTADIENIO SVEIKINIMAI

Happy Birthday from Half-Tail

 

 1. Šiandien Tu esi vyresnis nei buvai vakar, bet jaunesnis nei būsi rytoj. Su gimtadieniu!
 2. Sako, kad tikrus draugus galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų, bet tik ne žvakutes ant Tavo gimtadienio torto! Su gimtadieniu!
 3. Tiek daug žvakučių tokiam mažam tortui... Su gimtadieniu!
 4. Tu esi toks karštas, kaip tos žvakutės ant Tavo gimtadienio torto.
 5. Yra trys žmogaus amžiaus tarpsniai: jaunystė, amžius ir „Tu atrodai nuostabiai“. Francis Cardinal Spellman. Pasirink pats, kuriam iš jų nori priklausyti.
 6. Jeigu nori būti laimingas, BŪK. Francis Cardinal Spellman
 7. Laimingo gimtadienio! Moksliniai tyrimai jau seniai įrodė, kad tortas turi 0 kalorijų Tavo gimtadienio dieną. Mėgaukis!
 8. Linkiu puikios gimtadienio dienos, puikių ateinančių metų, puikaus ateinančio šimtmečio:) Su gimtadieniu!
 9. Jeigu…Per daug metų = per daug patyręs, o per mažai metų = nepatyręs, Tuomet...Tobulas amžius = Tavo. Su gimtadieniu!
 1. Tu pradėsi senti tik tuomet, kai žvakutės ant Tavo gimtadienio torto kainuos daugiau nei pats tortas. Bob Hope Smile Nicki, It's Your Birthday
 2. Netikiu, kad šiandien Tavo gimtadienis. Neatrodai senesnis nei buvai praeitais metais.
 3. Apgailestauju, kad pasenai dar vienais metais. Su gimtadieniu:)
 4. Michael Pritchard pasakė: “Tu nenustoji juoktis, dėl to, kad tampi vyresnis, bet Tu pasensti dėl to, kad nustoji juoktis”. Linkiu daugybės juoko gimtadienio proga.
 5. George Burns pasakė: „Kai aš buvau jaunas, Negyvoji jūra dar buvo gyva“. Linkiu Tau gyventi taip ilgai, kaip jis.
 6. Senatvė visuomet yra  15 metų plius Tavo amžius, tai reiškia dar tikrai ne dabar.
 7. Įrodyta, kad gimtadieniai yra labai gerai Tavo sveikatai: statistika aiškiai rodo, kad tie žmonės, kurie turi daugiausiai gimtadienių, gyvena ilgiausiai! Linkiu sulaukti daugybės gimtadienių!
 8. "Su gimtadieniu" kitomis kalbomis:

Afrikiečių: Gelukkige Verjaarsdag

Anglų: Happy Birthday!

Arabų: عيد ميلاد سعيد!

Baltarusų: З днём нараджэння

Danų: Tillykke med fødselsdagen

Esperanto: Feliĉan datrevenon

Estų: Palju õnne sünnipäevaks

Gruzinų: გილოცავთ დაბადების დღეს

Ispanų: ¡Feliz cumpleaños!

Italų: Buon compleanno

Japonų: 誕生日おめでとう!

Kinų mandarinų: 生日快乐 arba Shēngrì kuàilè

Latvių: Daudz laimes dzimšanas dienā

Lenkų: Wszystkiego najlepszego!

Lietuvių: Su gimtadieniu

Lotynų: Felix dies natalis

Prancūzų: Joyeux anniversaire

Portugalų: Feliz Aniversário!

Vokiečių: Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag

Ateivių kalba:………..

HTML kompiuterinė kalba (kompiuterių specialistui, programuotojui): <h1><strong><span style="color: #ff0000;">Su gimtadieniu!</span></strong></h1>

 

 __

 

GRAŽŪS ŽODŽIAI GIMTADIENIO PROGA

 

 1. Galiausiai, svarbu ne tai, kiek metų praėjo Tavo gyvenime, bet kiek gyvenimo buvo Tavo metuose. Abraham Lincoln wallpapers_full_354124769
 2. Laimė  - tai gera sveikata ir prasta atmintis. Ingrid Bergman
 3. Skaičiuok savo gyvenimą šypsenomis, ne ašaromis. Skaičiuok savo amžių draugų skaičiumi, ne metais. Laimingo gimtadienio.
 4. C.S.Lewis pasakė: „Tu niekad nesi per senas, kad turėtum naują tikslą ar svajotum naują svajonę“. Linkiu eiti tolyn ir svajoti. Laimingo gimtadienio!
 5. Telaimina Tave Dievas tobula meile ir ramybe.
 6. Telaimina Tave Dievas draugyste, šiluma ir meile Tavo namuose. Teapgaubia Tave ramybe. Tegu Jo ranka veda tave į tikrą džiaugsmą, o Jo meilė išdžiovina kiekvieną Tavo ašarą. Kad jaustum Jo buvimą savo gyvenime kiekvieną metų dieną. rainbow_reflection-1280x800
 7. VIEŠPATS telaimina ir tesaugo tave! Teleidžia VIEŠPATS šviesti tau savo veidą ir tebūna tau maloningas! Tepažvelgia VIEŠPATS į tave maloniai ir tesuteikia ramybę!' (Sk 6:24-26)
 8. Ši diena yra VIEŠPATIES duota, – linksminkimės ir džiūgaukime. (Ps 118:24)
 9. Mielasis, aš linkiu, kad viskas tau gerai sektųsi, kad būtum sveikas, – taip, kaip gerai sekasi tavo sielai. (3 Jn 1:2)
 10. Taip, per mane tavo dienos bus padaugintos ir metų metai prie tavo gyvenimo pridėti. (Pat 9:11) tiger-wallpaper-wild-cat-laying-in-snow
 11. Juk jis palieps savo angelams, kad saugotų tave visur, kur tik eitumei. (Ps 91:11)
 12. Dėkui Dievui už jo neapsakomą dovaną! (2 Kor 9:15) Tu esi Dievo dovana.
 13. „Nebijok, nes aš išpirkau tave, pašaukiau tave vardu – tu esi mano. Kai brisi per gilius vandenis, būsiu su tavimi, – upėse tu nepaskęsi. Kai eisi per ugnį, nesudegsi,  liepsnos tavęs nepraris, nes aš esu VIEŠPATS, tavo Dievas, Izraelio Šventasis, kuris tave gelbsti. Kadangi esi man brangus ir vertingas, ir mylimas mano, todėl atiduodu kraštus už tave ir tautas už tavo gyvybę mainais. Tu nebijok, nes aš su tavimi! (Iz 43:1-5)
 14. Pasotinsiu jį ilgu amžiumi, pagirdysiu jį savo išganymu“ (Ps 91:16)
 15. Palaimintas žmogus, kuris ištveria išmėginimą, nes kai bus ištirtas, jis gaus gyvenimo vainiką, kurį Dievas yra pažadėjęs jį mylintiems. (Jok 1:12) mountain_wallpaper_15_800_600
 16. Laimingas žmogus, kurio pagalba yra Jokūbo Dievas, – dedantis viltį į VIEŠPATĮ, savo Dievą, kuris sukūrė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose. Jis amžinai laikosi savo pažadų. (Ps 146:5-6)
 17. Kas supranta dalyką, kurio mokosi, puikiai gyvens, o kas pasitiki VIEŠPAČIU, bus laimingas. (Pat 16:20)
 18. Tie, kurie pasitiki VIEŠPAČIU, atgaus jėgas, pakils tarsi arų sparnais, – nepavargs bėgdami, nepails eidami. (Iz 40:31)
 19. Teišklauso tave VIEŠPATS negandos dieną, Jokūbo Dievo vardas tesaugo tave! Tesuteikia tau, ko tavo širdis trokšta, ir kiekvieną tavo užmojį teįvykdo. Tepatenkina Dievas visus tavo prašymus! (Ps 20:2,5,6)

 

Taip pat skaitykite:

Linksmi gimtadienio palinkėjimai draugams

Gimtadienio sveikinimai tėvams

Prasmingi linkėjimai gimtadienio proga