Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

GIMTADIENIO IDĖJOS

Teenager asian girl with soap bubbles in the park

Apie tai, kaip organizuoti gimtadienį, kaip švęsti, ką veikti rasite kitose mūsų svetainės skiltyse. Čia pateiksime idėjų, kaip nustebinti gimtadienio jubiliatą, kaip surengti, nepamirštamą gimtadienį kokias staigmenas pasitelkti, kad jubiliatas liktų sužavėtas ir pasipuošęs pačia plačiausia šypsena...

 

STAIGMENOS (20 IDĖJŲ GIMTADIENIUI)

 

1. Balionai ir kaspinai

Kol gimtadienio jubiliatas miega arba yra išėjęs, papuoškite jo/jos kambarį balionais ir kaspinėlių girliandomis.  Prie jo/jos kėdės pririškite balioną. Balionai ir kiti papuošimai (blizgučiai, konfeti) gali būti jubiliato mėgstamos spalvos. Tai smulkmena, kuri nekainuoja nei daug laiko, nei daug pinigų, bet parodytas dėmesys tikrai privers nusišypsoti gimtadienio kaltininką.

Antelope Valley Balloon Decorations

2. Originalūs gimtadienio pusryčiai

Atneškite jubiliatui pusryčius į lovą. Sukomponuokite maistą gražiai, į linksmą paveikslėlį ar jo vardo raides.

 

3. Rankų darbo atvirukas

Rankų darbas visuomet dvelkia šiluma, nuoširdumu, meile. Paimkite storesnio popieriaus ar kartono lapą, perlenkite jį, priklijuokite aplikacijų, iškirpkite gėlyčių ar širdelių, užrašykite savo ranka palinkėjimą. Atvirutė gali būti nerealaus dydžio, pvz. kambario durų dydžio. Abejingų neliks.

handmade cards

4. Raštelis pietų dėžutėje

Jei dedate pietus vyrui į darbą ar vaikui į mokyklą, kurie tą dieną švenčia gimtadienį, įdėkite slaptą raštelį „Su gimtadieniu, myliu Tave“ arba „Linkiu puikios gimtadienio dienos!” ar kt.

 

5. Mėgstami valgiai

Kiekvienas žmogus turi kažką mėgstamo – mandarinai, ledai, šokoladas, braškės...Nupirkite to maisto didelį kiekį ir „apipilkite“ juo jubiliatą, lai pasidžiaugia bent vieną dieną:)

 

6. Mėgstamos gėlės

Tai be abejonės aktualu moterims. Mėgstamos gėlės niekad neatsibosta. O kad jos greit nenuvystų, padovanokite ne skintą, bet vazoninę tos rūšies gėlę.

Spring flowers, 봄에 핀 꽃들

 

7. Dovanų orientacinis žaidimas

Paslaptys, azartas, staigmenos patinka visiems – ir vyrams, ir moterims, ir vaikams. Tad užuot paprasčiausiai atnešę ir įteikę dovaną, paslėpkite ją (ar kelias smulkias) tam tikroje teritorijoje (namie, parke, kieme, mieste, senamiesty), sudėliokite raštelius-užuominas, ir lai jubiliatas ieško ieško...

 

8. Gimtadienio piknikas

Jei gimtadienį švenčiate vasarą, ekspromtu surengtas gimtadienio piknikas – puiki pramoga. Iš anksto suraskite gražią vietelę, suruoškite daiktus, reikalingus piknikui, ir nieko nesakydami jubiliatui, nusiveskite jį/ją ten (galima ir užrištomis akimis, kad būtų įdomiau). Jei pikniką organizuosite prie vandens telkinio, galbūt galėsite ir paplaukioti valtimi, tai būtų labai romantiška.

 

9. Prabangus transportas

Nustebinkite jubiliatą ir paimkite jį/ją iš darbo limuzinu, harley motociklu ar retro automobiliu su nuleidžiamu stogu.

Wedding Cars Melbourne

10. Lipukai, rašteliai, magnetukai

Kad nustebintumėte, nebūtina turėti daug pinigų. Paimkite lipnių lapelių ir parašykite gražių minčių, palinkėjimų bei priklijuokite jubiliato aplinkoje (ant stalo, šaldytumo, vonioj ir t.t.): „Nusišypsok - šiandien Tavo gimtadienis“ ir pan. Ant veidrodžio užrašykite: „Puikiai atrodai“. Taip pat galite priklijuoti mielų magnetukų su palinkėjimais (ant šaldytuvo, viryklės ir kt., kur „limpa“).

 

11. Išvyka prie jūros

Nežinau, kaip Jums, bet mane jūra įkvepia, žavi, traukia...Pajūris – viena nuostabiausių  ir romantiškiausių vietų švęsti gimtadienį, sulaukti saulėlydžio ir sutikti saulėtekį. O jei dar nukeliauji ten ekspromtu, be jokio perspėjimo ir pasiruošimo...Nusivežkite ten jubiliatą, o draugai lai laukia prie jūros iš anksto. Bus dviguba staigmena.

Tropical beach 2, Seychelles

12. Seniai matytų draugų susitikimas

Galbūt jubiliatas seniai matė savo mokyklos laikų draugus, vaikystės kiemo draugus. Suraskite juos ir suorganizuokite širdingą susitikimą.

 

13. Malonūs prisiminimai

Jei jubiliatui jau nemažai metų, jis/ji tikrai turi ką prisiminti. Padėkite jam – nuvežkite į vaikystės, jaunystės vietas, pasivaikščiokite, pasikalbėkite, užeikite į „tą seną gerą“ kavinę.

 

14. Kaip grybai po lietaus

Šis apibūdinimas puikiai tinka šiai gimtadienio idėjai, nes jubiliato draugai gimtadienyje „išdygs“ kaip grybai po lietaus. Pakvieskite jubiliatą į kavinę vakarienės. Nieko nenutuokdamas, jis tikėsis ramios gimtadienio vakarienės dviese. Staliukus iš anksto užsakykite kitiems svečiams, be abejo, jubiliatas turi apie tai nieko nežinoti. Ramiai sėdėkite, valgykite, tada į kavinę lai įeina vienas ar du draugai, lyg tai netikėtai, nieko nežinoję apie tai, kad jubiliatas čia bus, jie prisijungia prie vakarienės. Tuomet po kiek laiko, dar vieni draugai. Ir taip kol pasirodys visi, tuomet vakarėlis, sveikinimai ir dovanos prasideda.

 

15. Mėgstama veikla

Kiekvienas žmogus turi kažkokį mylimą užsiėmimą. Galbūt neturi jam laiko, tačiau gimimo dieną jai skirti laiko privaloma! Nupirkite bilietus į sporto varžybas, koncertą, operą ar kt. ką jubiliatas mėgsta.

Aiming for gold

16. Daina

Įrašykite savo dainą jubiliatui. Nebūtinas profesionalumas, svarbu nuoširdumas, jubiliatui tikrai patiks. Ypač jei tai bus jo mėgstama daina (perdainuota Jūsų karaoke ar pan.).

 

17. Apsipirkimo diena

Jei galite sau leisti, nuvežkite jubiliatą į prekybos centrą, ir leiskite rinktis ką nori.

 

18. Pasimatymas

Galbūt jau daug metų gyvenate santuokoje, turite vaikų. Suorganizuokite vaikų priežiūrą ir pakvieskite savo antrą pusę į romantišką pasimatymą su filmu, vakariene, nakvyne. Pabūkite tik dviese.

Blind Date

19. Geros nuotaikos stiklainis

Paimkite paprastą stiklainį ir pridėkite į jį įvairių spalvotų mažų saldainiukų (guminukų, mini zefyrų, M&M’s ir pan. Uždėkite ant stiklainio etiketę – „Vartojimo būdas: kai bus liūdna, suvalgyk vieną ir Tau pagerės“.

 

20. Kūryba

Kūryba ypač patinka moterims, ji leidžia pamiršti kasdienes problemas, atsipalaiduoti, mintimis išskristi toli toli...Galima nupirkti priemones piešimui, tapybai, lipdymui, dekupažui ar kt. ir tuo užsiimti visiems su draugais.

Pastels

 

Originalios gimtadienio idėjos:

Sūrio fondiu

Šokolado gamyba ir degustacija (šokolado fondiu ir fontanas)

Makiažo pamoka

Vaiko gimtadienio idėjos