Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

DRAUGŲ GIMTADIENIS

Friends

 

„Draugų gimtadienio“ skyrelyje galite rasti šią informaciją:

 

1. Gimtadienio planas

2. Gimtadienio idėjos („Ką veikti“)

3. Gimtadienio dovanos

4. Gimtadienio žaidimai

5. Gimtadienio vaišės

6. Gimtadienio sveikinimai

 

Draugai – tai žmonės, su kuriais galime būti savimi, galime būti nuoširdūs, galime būti liūdni, linksmi, protingi ir kartais netgi kvaili. Tai žmonės, kurie priima mus tokius, kokie mes esame ir leidžia mums atrasti ir panaudoti tai, kas mumyse geriausia ir gražiausia. Draugai yra mūsų turtas ir mūsų pačių veidrodis, o draugystė – vienintelis cementas, jungiantis pasaulį.

Išsaugoti ilgaamžę, tvirtą, nuoširdžią draugystę yra menas ir siekiamybė. Kaip tai padaryti? Pirmiausia, tai palaikyti kontaktą su draugais, bendrauti, klausytis, susitikti, galvoti apie juos. Antras dalykas – užsiimti bendromis veiklomis. Trečias dalykas – mokėti atleisti už tai, kas netaip, ir padėkoti už tai, kad jie yra su Jumis. Ketvirtas dalykas – niekada nepamiršti draugams svarbių jų gyvenimo datų. Viena šių datų yra Jūsų draugo gimtadienis!

 

 

 

 

 _

 

 

Kelintas bebūtų Jūsų draugo gimtadienis: 16,18,20,25,30,35,40,50,60 ar netgi 90-tasis gimtadienis, jis vienodai svarbus, nes tą dieną gimė Jums brangus žmogus, tapęs svarbia Jūsų gyvenimo dalimi, praturtinęs Jūsų asmenybę ir gyvenimą, dėl to suorganizuoti ar mažų mažiausiai nepamiršti draugo gimtadienio yra privaloma!