Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

PRAMOGOS VAIKAMS – VAIKŲ GIMTADIENIO IDĖJOS

 

Trūksta idėjų, kur švęsti vaiko gimtadienį? Žemiau pateikiamos kelios vaikų gimtadienio šventės idėjos.

 

Samdomos pramogos vaikams gimtadieniui (tėveliai gali pailsėti nuo organizavimo rūpesčių):

 • Papuošalų vėrimas salone – mergaičių gimtadienio idėja. Šios vaikų šventės metu mergaitėms duodamos visos priemonės (karoliukai, sankabėlės ir pan.) ir jos mokamos susiverti gražius rankų darbo papuošalus atminimui ir praktiniam naudojimui.
 • Personažų paruošta programa vaikams – pasirinkti spalvingi personažai (klounai, peliukai, indėnai, fėjos ir kt.) atvyksta pas Jus arba Jus atvažiuojate pas juos. Vaikų šventės personažai žaidžia su vaikais, parodo spektakliuką, įtraukia vaikus dalyvauti užduotyse ir konkursuose. Kur švęsti vaiko gimtadienį?

 • Gimtadienio šventimas gamtoje etnografinėje sodyboje – paruošta aplinka kaimo sodyboje, gamtoje, kurioje vaikų laukia įvairios pramogos: žaidimai, pasakojimas apie lietuviškas tradicijas, sveiko maisto vaišės. Kur švęsti vaiko gimtadienį?
 • Indėniškos pramogos vaikams – vaikai atvyksta į autentišką Šiaurės Amerikos indėnų stovyklavietę, juos pasitinka indėnų vadas, pasipuošęs indėniška atributika, vaikai susipažįsta su paslaptinga ir įdomia indėnų kultūra, mokosi šaudyti, groti instrumentais, žaidžia, šoka, „rūko“ Taikos pypkę.
 • Lobio paieška – vaikai ir net suaugę dažnai svajoja surasti lobį...Šis gimtadienis – programa skirta svajojantiems, aktyviems, smalsiems vaikams, norintiems sužinoti piratų gyvenimo paslaptis ir subtilybes. Kur švęsti vaiko gimtadienį Kaune?
 • Sportinės pramogos vaikams – atvykite į boulingo – golfo klubą, kur draugiški treneriai pamokys vaikus žaisti golfą ir boulingą, vaikai rungtyniaus tarpusavyje, o pabaigoje jų lauks skanus tortas.
 • Šokolado degustacija ir šokoladinių saldainių gamyba – šokoladinio gimtadienio šventimas vaikams ilgam išliks atmintyje, kadangi vaikai sužinos, iš kur kilęs šokoladas, kaip jis per ilgus metus tapo toks, kokį dabar valgome, išmoks daryti šokoladinius saldainius šokolado fabrikėlyje ir gardžiuosis šokolado fondiu su vaisiais. Kur švęsti vaiko gimtadienį Kaune?Kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje?

 • Lipdymas iš molio – keramikos užsiėmimas patiks vaikams, kadangi jo metu vaikai iš beformės molio masės savo rankomis išmoks sukurti gražų, nepakartojamą kūrinį – dovaną sau ar artimam žmogui.
 • Gimtadienio šventimas kirpykloje – originalūs gimtadieniai vaikams kirpykloje, kur vaikams padarys stilingą šventinę šukuoseną, jie taip pat galės kirpti (šukuoti) tėvelius, jų lauks linksmi personažai su žaidimais ir užduotimis.
 • Duonelės kepimas – savų tradicijų žinojimas, puoselėjimas, saugojimas ir perdavimas kitiems labai svarbus nuo mažumės. Šios edukacinės pramogos vaikams metu bus mokomasi išsikepti duonelę, pasakojama apie senovės lietuvių tradicijas ir papročius.

 • Kūrybinės pramogos vaikamsvaikai mokosi kurti mozaiką ant žvakidės, dekoruoti dekupažu, piešti ant indų, kurti stiklo papuošalus, tapyti ant šilko. Tai lavina fantaziją, ugdo kūrybiškumą ir palieka malonų daiktinį bei emocinį prisiminą apie gimtadienį. Kur švęsti vaiko gimtadienį?
 • Karinės pramogos vaikams – tai aktyvus vaikų gimtadienis, ypač patinkantis berniukams, bet ne tik jiems. Vaikai mokosi žaisti komandomis, šaudyti, elgtis kritinėse situacijose, gaminti kareivišką „košę“. Kur švęsti vaiko gimtadienį?

 

 

Daugiau samdomų pramogų vaikams

 

 

Gimtadienio šventimas namuose (tėveliai patys organizuoja pramogas):

Žaidimai vaiko gimtadieniui

Idėjos vaiko gimtadieniui namuose skiltyse „Idėjos“ ir „Vaiko gimtadienis“: „Ką veikti“