Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

VAIKO GIMTADIENIS

The Elisabeth Custom Tutu Dress

Šiame skyrelyje galite rasti šią informaciją:

1. Gimtadienio planas

2. Gimtadienio idėjos („Ką veikti“)

3. Gimtadienio dovanos

4. Gimtadienio žaidimai

5. Gimtadienio vaišės

6. Gimtadienio palinkėjimai

 

 

Kad vaiko gimtadienis būtų tikrai įdomus ir nepamirštamas vaikui, siūlome keletą populiarių pasaulyje vaiko gimtadienio šventimo idėjų.

 

POPULIARIAUSIAS PASAULYJE VAIKO (BERNIUKO) GIMTADIENIS:

Pirate Birthday Party

 

 1. Kosmoso tyrinėtojai ir ufonautai – kambarys pilnas blyksinčių lempučių-žvaigdžių, spalvotų planetų, priklijuotų ant lubų luminescencinių dangaus kūnų formų, šviečiančių tamsoje.
 2. Piratų vakarėlis – pripilta vandens vonia su žaisliniais laiveliais arba pripučiamas baseinėlis lauke arba smėlio dėžė su „piratiškais“ žaislais ir, žinoma, berniukai, pasipuošę raiščiais ant akies.
 3. Laukiniai vakarai – kaubojai – kaubojų kostiumai, laso mėtymo varžybos, žaislinis žirgas, žaisliniai revolveriai – viskas, ko reikia smagiam gimtadienio vaikams žaidimui.
 4. Veiksmo herojų vakarėlis – mėgstamiausio filmų ar filmukų personažo įkūnijimas, namus papuošiant jo nuotraukomis ir plakatais.
 5. Lobio paieška – paslėpkite įvairius daiktus namuose ar kieme, surašykite užuominas ir paleiskite berniukus ieškoti. Radusiems įteikite prizus.
 6. Sporto vakarėlis – krepšinis, futbolas su mėgstamais gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais.
 7. Video žaidimų vakarėlis – valdymo pulteliai, kompiuteris ar televizorius ir keli draugai, žaidžiantys žaidimus.
 8. Karalių ir riterių vakarėlis – riterių šarvai, žaisliniai drakonai, žaisliniai kardai – viskas skirta tam, kad berniukai išgelbėtų princesę nuo pabaisos.
 9. Nepamirštamos lenktynės – kliūčių ruožas aplink namą ar kieme, užkandžiai ir gėrimai ir prizai.
 10. Išgyvenimo vakarėlis – keli sudėtingesni iššūkiai ir užduotys, kurias turi įveikti berniukai, padės atskleisti naujas vaikų savybes, įdomiai praleisti laiką, išmokti kažko naujo.
 11. Karinis gimtadienis berniukui

 12. Indėniškas gimtadienis

 

 

 

POPULIARIAUSIAS PASAULYJE VAIKO (MERGAITĖS) GIMTADIENIS:

It's a Princess Party!!

 

 1. SPA vakarėlis – pagrindinė idėja, kad svečiai jaustųsi atsipalaidavę, lepinami, kaip tikrame SPA, tikri suaugę žmonės. Svečiams pasiūlomi rankšluosčiai, chalatai, makiažas, nagų manikiūras ir lakavimas, veido kaukės. Lai mergaitės gražina viena kitą arba galima pasamdyti stilistus ir kosmetologus, kurie palepintų svečius. Taip pat vakarėlį galima užsakyti SPA centre.
 2. Pižamų vakarėlis – tai visiškai nebrangus vakarėlis išlaidų prasme, kadangi svečiai gali patys atsinešti savo paklodes, pagalves, miegmaišius, naktinius marškinius, o Jūs pasiūlote gėrimus, maistą, pusryčius ir pan. Mergaitės lovose gali žaisti žaidimus, žiūrėti filmus, kalbėtis, eiti maudytis ir pan.
 3. Gimtadienis vaikams baseine – tokį vaiko gimtadienį galima suorganizuoti vasarą lauke, nuosavame/pripučiamame baseine arba nusivesti vaikus į vandens ir pramogų parką ar sporto klubą, kuriame yra baseinas. Po paplaukiojimo, galima atsigaivinti sveikais gėrimais, sultimis, užkandžiais ar tortu. Jei vakarėlis vyksta lauke, tinka ant grilio kepti sumuštiniai ir pan.
 4. Parduotuvių manija – mergaitėms (paauglėms) patinka vaikščioti po parduotuves, matuotis drabužius ir pan., tačiau, kad jos neišleistų per daug pinigų, galite iš anksto nueiti į tam tikras parduotuves (drabužių, maisto, kosmetikos) ir mergaitėms duoti užuominas, kurias jos turės įminti, susiskirsčiusios į grupeles ar individualiai, o laimėtojos gauna prizus.
 5. Princesių vakarėlis – šis gimtadienis tiks mažoms mergaitėms, jas galima papuošti tiaromis, blizgučiais, rožinėmis dekoracijomis.

 6. Kaukių balius – visi svečiai turi ateiti su kaukėmis ir kostiumais (mėgstamų personažų) ir atspėti vienas kitą.
 7. Pelytės Mini ir peliuko Mikio vakarėlis – pelyčių ausytės, uodegytės, kostiumai, baltos pirštinaitės. Pagrindinės spalvos vaiko gimtadieniui – geltona, balta ir juoda (tokių spalvų gali būti balionai). Užsiėmimai – knygelių spalvinimas, Disney muzikos klausimas ir filmukų žiūrėjimas, veido tapyba, knygelių skaitymas._
 8. Piračių vakarėlis – mergaitės irgi svajoja būti piratų padėjėjomis! Tokiam vaiko gimtadieniui reikės lobių žemėlapio, atspausdinto ant senoviško/suglamžyto popieriaus ir susukto į ritinėlį bei perrišto juostele bei įdėto į tuščią butelį su kamščiu. Apranga – piratiška – kostiumai, akies raištis, spalvota skarelė, balti marškinėliai, juostėtos kelnės ir sijonai, veltinė liemenė, juodas korsetas, žaisliniai kardai, skrybėlės, nupieštos barzdos ir tatuiruotės. Pagrindinės spalvos – juoda ir raudona, nepamirškite piratų vėliavų, balionų ir transparanto bei storų virvių, plastikinių krabų, jūros kriauklių, žuvų, tinklo, plakato su kaukole, žibintuvų, teleskopo, šokoladinių monetų. Lobis iš šokoladinių (auksinių) monetų arba papuošalų.
 9. Barbių vakarėlis – barbės apranga, tiara, lazdelė, rožinio tiulio sijonas ir kojinės. Papuošimuose vyrauja rožinė, šviesiai violetinė, sidabrinė spalvos. Veikla – barbių knygelių spalvinimas ir piešimas kreidelėmis, makiažo darymas, žaidimas su barbėmis, dėlionės, drabužėlių siuvimas ir papuošalų darymas, interjero puošimas.
 10. Arbatos vakarėlis – ledi apranga (suknelė, bateliai, pirštinaitės), pliušiniai meškiukai ir lėlytės. Elegantiška aplinka su rožiniais ir melsvais balionais, nosinaitės ant stalo, desertinės lėkštutės, gražus arbatinukas stalo centre, šokoladiniai saldainiai. Klasikinė muzika. Veikla – skrybėlių dekoravimas, piršinių dekoravimas, saldainių gamyba, stalo žaidimai, žaidimas su lėlėmis ir pliušiniais meškiukais, istorijų pasakojimas.

 

KĄ PADOVANOTI VAIKUI GIMTADIENIO PROGA?

 

Kelios nebrangių, rankų darbo, su meile padarytų dovanų vaiko gimtadieniui idėjos (jas gali padaryti vaikai savo draugams arba tėveliai vaikams ar savo vaikų draugams):

1. Rankų darbo papuošalai (apyrankės, kaklo papuošalai) iš spalvotų sagučių, karoliukų, suvertų ant elastinio siūlo ar virvelės.

2. Iš sagučių išsiuvinėta širdelė ar gėlių puokštė.

3. Rankų darbo dėžutė – paprasta dėžutė su dangteliu, dekoruota spalvotu popieriumi, juostelėmis, sagutėmis.

Little handmade boxes

4. Saldainių medelis vazonėlyje – moliniame išpieštame vazonėlyje dedama gėlių oazė (arba akmenėliai arba saldainiai), ant pagaliukų priklijuojami saldainiai ir dedami (bedami) į vazonėlyje esančią oazę.

5. Saldainių vainikėlis – spalvoti saldainiai kabinami, klijuojami ant į apskritimą susuktos vielutės.

6. Dekoruotas vazonas gėlei.

7. Išpieštas, spalvotu popieriumi išklijuotas stiklainis, pilnas saldainių.

The Candy Jar

8. Kilimėlis pelei iš spalvoto popieriaus, išpieštas, su nuotrauka.

9. Dekupažu dekoruota rakinama dėžutė, su medžiagine gėle.

10. Dekupažu dekoruotas sieninis laikrodis.

11. Dekupažu dekoruota lėkštė.

12. Užrašų knygutė su rankų darbo viršeliu.

Stitched Up Owl Moleskine Journals

13. Išsiuvinėtas nuotraukomis užklotas.

14. Marškinėliai su atspaustomis draugų-vaikų spalvotomis pėdutėmis arba rankų antspaudais.

15. Prijuostė su nuotrauka.

16. Rankų darbo metų kalendorius su plėšomais lapais.

17. Kuponai – linkėjimai kiekvienai dienai.

18. Įvairių formų muiliukai.

11 handmade soap for mom

19. Medžiaginės, rankų darbo rankinės.

20. Pūkuotos/kailinės medžiagos gabaliukai su priklijuotomis akytėmis (sagutėmis), nosytėmis – linksmais veideliais.

 

Šeima ir vaikai – vienas reikšmingiausių dalykų mūsų gyvenime. Labai svarbu rūpintis savo vaikais, padėti jiems, suteikti jiems savo besąlyginę meilę ir dėmesį, užtikrinti, kad vaikai augtų sveikoje, harmoningoje, socialinėje aplinkoje, taptų visavertėmis, bendraujančiomis ir gyvenimu besidžiaugiančiomis asmenybėmis. Įrodyta, kad vaikai, kurie gauna besąlyginį tėvų dėmesį ir meilę, labai gerai mokosi mokykloje ir aukštosiose mokyklose, užaugę yra mažiau linkę į nusikaltimus, auga daug sveikesni ir laimingesni.

_

Vaiko gimtadienis – viena iš galimybių dar kartą parodyti dėmesį, meilę ir pagarbą savo vaikui. Ruošdamasis gimtadieniui, vaikas mokosi disciplinos, bendradarbiavimo, planavimo, gali pademonstruoti savo neišsenkančią fantaziją ir būti įvertintas bei pagirtas už puikias gimtadienio idėjas ir sugebėjimą darbuotis kartu. Gimtadienio šventės vaikui yra pirmosios rūpesčio ir džiugesio pripildytos pamokos, kurios nuo pat mažumės leidžia vaikui pajusti atsakomybės jausmą ruošiantis gimtadieniui ir nepakartojamą džiaugsmą būnant su šeima, mažaisiais draugais, gaunant dovanų, iki soties vaišinantis saldumynais ir šėlstant linksmuose žaidimuose. Dėl to ruošdamiesi vaikų gimtadieniams, nepamirškite į organizavimą įtraukti ir mažųjų padaužų!

 

Daugiau susijusių temų:

Geriausios dovanų idėjos vaikams

Vaikų gimtadieniai - misija ĮMANOMA

Pramogos vaiko gimtadieniui