Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

22 PATARIMAI ORGANIZUOJANT GIMTADIENĮ:

*Birthday Girl Chmurka*

1. Kuo anksčiau pradėkite planuoti gimtadienį (jei įmanoma, prieš 4-5 savaites).

2. Iš pat pradžių nusistatykite gimtadienio biudžetą – tai nulems, ar gimtadienį daugiau ruošite patys, ar pirksite paslaugas/prekes.

3. Jei sunku sugalvoti gimtadienio veiklą, pagalvokite apie gimtadienio tematiką, kas turėtų vienyti visą šventę.

4. Nutarkite dėl gimtadienio trukmės: mažiems vaikams užteks iki poros valandų, suaugusiems šventė gali užsitęsti ir visą savaitgalį.

5. Nepamirškite pakviesti tų žmonių, kurie yra svarbūs ir brangūs gimtadienio kaltininkui, tačiau nepersistenkite – nesukvieskite per daug žmonių, kad tai nevirstų masiniu renginiu, kur sunku susikalbėti ir kiekvienas daro tai, ką nori

Red Bumble Bee: Birthday Invitation

6. Stenkitės kviesti žmones, kurie daugiau ar mažiau pažįstami tarpusavyje arba galės lengvai susipažinti su naujais žmonėmis, kad niekas gimtadienio šventėje nesijaustų nepatogiai ar nuošaly. Gimtadienio metu, supažindinkite nepažįstamus tarpusavyje svečius, stenkitės bendrauti ne atskiroje grupelėje, bet su visais bent po truputį.

7. Jei žaisite žaidimus, nesirinkite žaidimų, kur yra nugalėtojai ir pralaimėtojai. Gimtadienis yra šventė, o ne olimpinė rungtis, dėl to žaisti turėtų būti smagu visiems. Rinkitės žaidimus, kur nėra pralaimėjusiųjų arba sudarykite progą viename žaidime pralaimėjusiems, atsilošti kitame žaidime, paskatinkite dovanėlėmis ne tik nugalėtojus.

Water polo

8. Nesikoncentruokite į smulkmenas, tokias kaip indų spalva ar garnyro salotų forma, sutelkite dėmesį į gimtadienio veiklą ir veiksmą, nes būtent pastarieji daugiausiai įsimena praėjus gimtadieniui.

9. Maistas ar gimtadienio dekoracijos nėra gimtadienio šventės šerdis! Jie gali būti neprabangūs, paprasti, tačiau originalūs, rankų darbo.

10. Stenkitės turėti atsarginį planą: jei planuojate gimtadienio šventę lauke, kas būtų, jei oras subjurtų ir t.t.

Business plan - woman drawing

11. Nepamirškite, kad gimtadienis – šventė gimtadienio kaltininkui ir jo draugams, o ne formalumas, kurį reikia tiesiog įvykdyti, dėl to stenkitės išsiaiškinti, kas jiems tikrai patiktų, ko jie tikrai norėtų gimtadienio šventei.

12. Stenkitės įtraukti į gimtadienio organizavimą kuo daugiau žmonių, patartina įtraukti ir gimtadienio kaltininką. Pasilikite vietos staigmenoms, tačiau pagrindinių veiklų ir darbų bendras organizavimas ir vykdymas sukuria draugišką, malonią, bendradarbiavimo atmosferą, motyvuoja žmones, kadangi žmonės mėgsta būti reikalingi ir naudingi kitiems.

13. Gimtadienio metu visi turėtų būti užimti veikla ir neturėti laiko nuobodžiavimui.

painting with magenta

14. Elkitės mandagiai tiek prieš šventę, tiek jos metu, tiek jai pasibaigus: padėkokite už dalyvavimą, už dovanas, už organizavimą, pasidalinkite nuotraukomis/filmuota medžiaga su visais.

15. Pasidarykite kontrolinį darbų sąrašą, kad nieko nepamirštumėte – surašykite būtinus atlikti darbus, o juos atlikę, išbraukite, ar kitaip pažymėkite, kad aiškiai matytumėte, ką jau atlikote, o ką dar reikia atlikti. Kad nevėluotumėte, galite įterpti papildomą grafą su galutiniais terminais, iki kada turi būti atliktas vienas ar kitas darbas.

16. Jei kviečiate svečius, būtinai gaukite jų patvirtinimus, o visiškai priartėjus gimtadieniui, dar kartą jiems priminkite ir pasiteiraukite, ar niekas nepasikeitė ir jie tikrai galės dalyvauti.

17. Jei užsakote paslaugas/prekes, mokate avansus, būtinai gaukite raštiškus tiekėjų patvirtinimus (el. paštu, faksu), kad jie suteiks paslaugą ar pristatys prekę tam tikrą dieną, nevėluos.

18. Įamžinkite šventę, kad liktų gimtadienio prisiminimas (pasirūpinkite fotografavimu/filmavimu).

19. Paruoškite staigmenų, tostų, kitų netikėtumų šventei, kurių nėra visiems žinomame gimtadienio plane.

MOTOR VEHICLE SUPRISE PARTY

20. Prie vaišių stalo nereikia nuolat raginti svečių išgerti, valgyti ir vėl gerti - tai labai įkyru.

21. Kviesdami svečius, stenkitės kviesti tarpusavy pažįstamus žmones, jokiu būdu nekvieskite "priešų".

22. Svečius ypač maloniai nuteikia dovanėlės (ne tik jie dovanoja gimtadienio kaltininkui dovaną, bet ir gauna atminimo dovanėlę apie šią šventę) - jas galima dovanoti kaip prizus atlikus tam tikras užduotis ar tiesiog netikėtai įteikti.

 

Taip pat skaitykite:

Gimtadienio planas

20 smagių idėjų gimtadieniui

Gimtadienio pramogos