Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

Slaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje Lietuvoje

Aprašymas

Artėja Jūsų vaiko gimtadienis?
Norite kažko netradicinio, ko Jūsų vaikas dar nebandęs?
Šnipų arba slaptų agentų tema - viena iš vaikų mėgstamiausių.

Šio gimtadienio metu vaikai:
• Gaus specialų slaptą kvietimą į šnipo gimtadienį.
• Susipažins su Morzės abėcėle, išmoks ja užkoduoti frazes.
• Bus tardomi melo detektoriumi bei išmoks jį apgauti.
• Išmoks iššifruoti tekstą, palikti nematomus užrašus.
• Ims ir lygins pirštų atspaudus.
• Gamins slaptas mikroschemas.
• Naudos tikro lazerio spindulį.
• Gaus slaptų agentų pažymėjimus.

Jeigu Jūsų vaikas aktyvus ir smalsus, šis gimtadienis turėtų jam be galo patikti, palikti neblėstančius atsiminimus ir būti pati geriausia gimtadienio dovana nuo Jūsų (tėvelių).

Kiekvienas dalyvis gaus nemokamą gimtadienio pakvietimą į šnipų gimtadienį su visa reikalinga šnipų simbolika, kuri tik pakursto vaikų fantaziją ir užkrečia nekantrumu. Gražus popierinis kvietimas visiems šventės dalyviams yra duodamas nemokamai - taigi tereikia ant kvietimo užrašyti vardus, nurodyti slaptą susitikimo vietą ir viskas!

Gimtadienio trukmė: apie 2 val.

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje:
• Jūsų namai. Tuomet mūsų vedėjai sutartu laiku atvažiuoja pas Jus.
• Kita Jūsų pasiūlyta vieta.
• Mūsų pasiūlyta kavinė. Tai būtų viena iš kavinių, su kuria bendradarbiaujame.

Programa tinkama mokinių išleistuvėms.Gimtadienio kaina: skaičiuojama individualiai Jums, priklausomai nuo užsakomos datos, kiek laiko liko iki renginio, vedėjų užimtumo, vietos, dalyvių skaičiaus. Užsakant gimtadienį iš anksčiau arba darbo dieną, kaina ženkliai mažesnė. Preliminariai nuo 95 eur.


Dalyvių skaičius neribojamas, jis turi būti patikslintas 3 dienos iki renginio. Vėliau, jei dalyvių sumažėja, renginio kaina nėra mažinama.

Rezervuojant laiką imamas 50 eur avansas.


Maistas gimtadienio vaišėms į kainą neįeina, galima užsisakyti kavinėje.

Kontaktai

Telefonas: 8 677 15440
Miestas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, kiti miestai
El.paštas: [email protected]
Slaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje LietuvojeSlaptų agentų gimtadienis (7-13 m. vaikams) visoje Lietuvoje

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Komentarai  

 
#9 Augustinas 2014-12-31 13:30
...
 
 
#8 Atsiliepimai 2014-04-23 11:43
Laba diena,
viskas praėjo labai šauniai. Vaikai liko labai patenkinti. Šaunūs vedėjai!!! Tikrai rekomenduosiu jus savo draugams :)
Ačiū!
Pagarbiai,
Rūta

Šnipo gimtadienis
Sveiki, Ačiū, viskas buvo gerai. Lina

Šnipo gimtadienis
Labas rytas,
Ačiū Jums labai už pastangas.
Labai patiko Jūsų asmeninis įnašas, jei ne Jūs šios paslaugos nebūčiau pirkusi. Apie patčią programą vaikų nuomonės skirtingos. O mano tokia: vis tik 5-mečiai per maži. Jei jau jiems daryti, turi būti daugiau dėmesio jiems. Nes visi 5-mečiai dalyvavo tik kartais. Jokūbui - buvo asmeninis dėmesys, bet tik jam. Niekas kitų vaikų nepuolė sudominti, o ir triukšme tai sunku. Šiaip buvo užimti. Antrą kartą tokios programos nesirinkčiau tokio amžiaus vaikučiams. Tik 9-mečiams. Vėlavo 15 min kas tapo skausminga man. Vaikai nekantravo. Vis tik turėtų Atvykti laiku.
Vedėjas - šaunus. Kadangi pati l. mažai klausiau kaip vedė, tai l.sunku įvertinti. Visumoje vaikai – patenkinti :), pažymėjimai labai reikalingi dar dabar. Ir šventė pavyko!
Ačiū dar kartą Jums už viską. Planuoju sugrįžti dėl generolo programos.
Linkėjimai,
Kristina

Šnipo gimtadienis
* Sveiki,
Taip, renginukas patiko.
Atsiliepimai iš sukaktuvininkų:
Vyresniąjai labai patiko magnetukai (net klausia kur galima isigyti :)), labai patiko melo detektorius ir visos kitos pramogos. Vedėjai taip pat patiko. Labai skanus blynai, gal šiek tiek mažoka vietos.
Jaunesniajai sukaktuvininkei taip pat labai patiko visos užduotėlės. Draugai mokykloje šiandien dar vis prisiminė, pasakojo kaip įdomu buvo. Gaila, kad negaliu pasakyti ar keletas ar dauguma užduočių, kurios išskirtinai buvo vadovaujamos sukaktuvininko, atiteko tik vienai iš švenčiančių gimtadienį. O šventė buvo dvieju mergaičių. Ir draugus susikvietė kiekviena savo. Galbūt buvo galima leisti abiems sukaktuvininkėm s pasijausti išskirtinėmis ir suvadovauti savo draugams - pasidalinant. Man iš šalies stebint pritrūko pačioje pradžioje, kai keletas vaikų vėlavo, vedėju pabendravimo su vaikais (susipažinti, gal kokį neilgą zaidimą sužaisti). Nes vaikai sėdėjo vieni, o vadovai sėdėjo atskirai prie kito staliuko. Kavinė puiki, tik su tokiu kiekiu švenčiančių vaikų (14 dalyvavo), sunku buvo susiskaičiuoti ir sužiūrėti kiek ten kokių patiekalų atnesė padavėja. Mums pritrūko 1 blyno ir 2 padažų. Suma nedidelė apie 8lt, nesinorėjo gadintis nuotaikos. Tai palikom taip kaip buvo sąskaitoje išrašyta. Buvome labai nuvargę ir norėjosi kuo greičiau vykti namo (buvo tėvelių, kurie labai vėlavo pasiimti savo vaikus). Čia tikrai neadresuojame jums šio nesusipratimo su kavine, bet, patyrusi labai nuostabų Neringos organizavimą ir bendravimą, gal kitus tėvelius perspėsite apie galimus tokius nesusipratimus.
Pakvietimai atėjo šeštadienį (ačiū dar kartą Neringai, kad atvežė kitus kvietimus po darbo asmeniškai), pašto kodas neteisingas buvo, bet visas kitas adresas - teisingas. Čia jau taip pat pašto klaidos, ne jūsų - antspaudas mūsų pašte buvo 13 kovo (antradienį), bet mus pasiekė tik 17 kovo.
Tikrai rekomenduosiu draugams šį renginuką, nes kaina tikrai nėra per didelė :)
Sėkmės jūsų darbuose.
Pagarbiai,
Gustės ir Elzės mama
 
 
#7 laura 2012-10-26 17:28
as noreciau nueiti .gal?
 
 
#6 laura 2012-10-26 17:27
jo :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 
 
#5 emilis 2012-08-19 08:27
:D bet maladets gimce
 
 
#4 Gste 2011-02-12 16:59
Aš pati esu vaikas ;-) .Mėkstu Džeimsą bondą-agenta007 :lol: .Pripazystu būtu labai žiauriai faina :P ,bet per brangiai nesamonė iki 10 vaikų 350Lt :cry: .Mano teveliai nemokėtu tiek daug pinigėlių :sad: .Tai yra nesamonė!Vaikai gali niuliūsti taip kaip aš nuliūdau.Mano šių metu balandžio 16-aja bus jubiliejus 10 metu :-) .Norėčiau pasilepinti,bet tiek bpinigėliu kiek praso tai mano teveliai tikrai nemokėtu :cry:.Ačiū už dėmesį.
 
 
#3 Apie gimtadienį -0001-11-30 00:00
Sveiki, norėčiau padėkoti už gerai praleistą laiką. Vaikams labai patiko "Agento gimtadienis". Vyriausiasis agentas vaikams papasakojo ir parodė labai įdomių dalykų. Vaikai buvo sužavėti.
Kadangi renginys vyko jūsų pasiūlytose patalpose (kaip suprantu, jūsų partnerių), buvome užsisakę maistą. Maistas irgi labai patiko. Buvo skanu, vaikai suvalgė viską :) .
Dėkui už šventę,
Aušra
 
 
#2 Apie gimtadienį -0001-11-30 00:00
Sveiki, renginys labai patiko, vaikai tik ir pasakojo vienas per kitą, o kiti tėveliai domėjosi jūsų paslaugomis, manau po šio renginio įgijote ir būsimų naujų klientų, labai dėkui jūsų kolektyvui, labai šaunūs vyrukai. Tikrai nei pridėsi, nei atimsi, šiais visuotino tėvelių užimtumo laikais, ir renginys geras, ir tėveliai liko patenkinti. Širdingai dėkui Daiva
 
 
#1 Apie gimtadienį -0001-11-30 00:00
Sveiki,
Renginys labai labai patiko, super! Šaunūs vedėjai, vaikai buvo labai sudominti ir praleido tikrai smagias ir įspūdžių pilnas 2 valandas :) Ačiū . Dabar lauksim ir ŠNIPŲ vakarėlio Kaune :)

Mindaugas