Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

Smurfiškos linksmybės (3-4 m. vaikams), Kaune

Aprašymas

Ir kas nematė filmuko apie simpatiškus mėlynus žmogeliukus, gyvenančius Smurfų kaimelyje? Ši šventė ypač tiks 3-4 m. mažyliams. Iš pradžių nutapysime Smurfo – jubiliato - portretą (visi po detalę, o jei dar užrištomis akimis?). Paskui keliausime pasižiūrėti, kur gyvena smurfai (ar žinojai, kad mažieji žmogeliukai gyvena žaviuose grybų nameliuose?!) Pridaikteliausim įdomiausių daiktų, kuriuos lydės neįtikinamiausios istorijos ir žaidimai. Mokysimės smurfų kalbos ir... kaip atpažinti siaubūną Gargomelį, besikėsinantį į mažus smurfiukus. Ieškosime smurfaitės Gintarės slėptuvės, kur laikomi patys gardžiausi ir patys smurfiškiausi saldumynai. Dalyvausime smurfų olimpiadoje – trauksime virvę, pūsime muilo burbulus, straksėsime ant vienos kojos... Rengsime linksmojo kutenimo pamokėles ir gaminsime šviečiančias apyrankes, kad mažieji smurfiukai nepasiklystų tamsoje.P.S. Jei prieš planuodami smurfiškąjį gimtadienį dar pažiūrėtumėt nuostabų smurfų filmuką – būtų išties puiku! Stalą papuoštų ir mėlynas tortukas, o svečius – baltos smurfų kepuraitės su mazgeliu viršugalvyje ir balti antbačiai. Laukiam nesulaukiam mažųjų draugų, aūūūū!

Trukmė: 2,5 val.

Kaina: 75 eur už 2,5 val. Jei pageidaujate pratęsti - 23 eur /val.

Į kainą įeina patalpėlių nuoma, dūkimai su personažu Fėja, veidelių grimas, smulkūs prizeliai bei atminimo dovanėlė jubiliatui (-ei), gardi kavytė bei arbatėlė tėveliams.

Rezervuojant laiką reikalingas avansas 15 eur


Vieta: žaidimų kambarys "Boružėlių pieva" Savanorių pr. arba patalpėlės Kovo 11-osios g.

Prieš atvykstant būtina pasiskambinti, tel. 8 674 54240

Kontaktai

Miestas: Kaunas
El.paštas: [email protected]
Smurfiškos linksmybės (3-4 m. vaikams), KauneSmurfiškos linksmybės (3-4 m. vaikams), KauneSmurfiškos linksmybės (3-4 m. vaikams), KauneSmurfiškos linksmybės (3-4 m. vaikams), KauneSmurfiškos linksmybės (3-4 m. vaikams), Kaune

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti