Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

Naktinė ekskursija „Kauno tvirtovės gynėjų istorija“, Kaune

Aprašymas

1915 metų rugpjūčio 5 diena. Kaunas. Mieste griaudėja sprogimai, jaučiamas ore tvyrantis parako, ugnies bei dulkių kvapas. Per kūną pereina krečiantis šiurpulys, sukeltas giliai tūnančios panikos ir baimės. Tu vienas iš jų. Tų, kurių čia neturėtų būti. Tu stovi Pirmojo pasaulinio karo apsuptyje, nors nesi nei kareivis, nei karininkas. Tu paprastas civilis, stebintis Kauno tvirtovės žlugimo pradžią.

XX a. pradžioje į VII fortą patekti buvo itin sunku, o eiliniam miestiečiui – beveik neįmanoma. Vis dėl to, iki pat mūsų dienų išliko karta iš kartos perduodami pasakojimai apie drąsuolius, kurie naudodamiesi 1915 m. mieste kilusiu chaosu, rizikavo savo gyvybe ir bandė prasmukti į VII forto teritoriją, jog rastų čia galimai saugomus turtus. Nežinia, ar šios istorijos – tiesa, ar tik pramanas, tačiau būtent šie žmonės galimai tapo liudininkais, iš arčiausiai stebėjusiais Kauno tvirtovės žlugimą. Naktinės ekskursijos metu dalyviai nusikels į Pirmojo pasaulinio karo pradžios Kauną – kokie pokyčiai vyko mieste, tapusiame pirmosios klasės tvirtove? Kaip Kauno tvirtovėje buvo ruošiamasi būsimajam vokiečių puolimui? Kokius išgyvenimus patyrė Kauno tvirtovės fortus gynę kariai?

Atsakymai į šiuos klausimus bus pateikti lankant slapčiausias VII forto vietas, kurios dar niekada nebuvo atvertos turistams bei klausantis Kauno tvirtovės įgulos istorijos, link Kauno neišvengiamai artėjant Pirmojo pasaulinio karo mūšiams.izikavo savo gyvybe ir bandė prasmukti į VII forto teritoriją, jog rastų čia galimai saugomus turtus. Nežinia, ar šios istorijos - tiesa, ar tik pramanas, tačiau būtent šie žmonės galimai tapo liudininkais, iš arčiausiai stebėjusiais Kauno tvirtovės žlugimą.Po programos visus renginio dalyvius pakviesime į jaukius Kauno tvirtovės VII forto kareivinių kazematus, pritaikytus visiems klientų poreikiams. Čia rasite viską, ko gali prireikti Jūsų kolektyvo šventės metu, pradedant stalo įrankiais, baigiant profesionalia garso bei šviesų aparatūra.

Esant klientų pageidavimui, už papildomą mokestį galima užsisakyti lauko virtuvėlėje gaminamą karišką košę.


Programos dalyvių skaičius: iki 30 asm.

Programos trukmė: iki 2 val.

Programos kaina: 100 eur (grupei)(papildoma kaina už košę – 50 eur (grupei), patalpų nuomos sąlygos derinamos individualiai).

Kontaktai

Miestas: Kaunas
El.paštas: [email protected]
Naktinė ekskursija „Kauno tvirtovės gynėjų istorija“, KauneNaktinė ekskursija „Kauno tvirtovės gynėjų istorija“, KauneNaktinė ekskursija „Kauno tvirtovės gynėjų istorija“, KauneNaktinė ekskursija „Kauno tvirtovės gynėjų istorija“, KauneNaktinė ekskursija „Kauno tvirtovės gynėjų istorija“, Kaune

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti