Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

Aromaterapijos pamoka

Aprašymas

Aromaterapija – tai menas ir mokslas natūralių kvapų pagalba pasiekti fizinę, emocinę, psichologinę bei vidinę harmoniją. Draugių būryje kviečiame susipažinti su natūraliais gamtos kvapais – eteriniais aliejais, atarais, ekstraktais ir jų pagalba susikurti aromaterapinio poveikio namų kvapą – oro gaiviklį. Kvapo kūrimas – tai linksma, atpalaiduojanti pramoga, kai vedami prisiminimų ir emocijų keliaujame per kvapų pasaulį ir juos pažįstame.

Aromaterapijos pamoka susideda iš dviejų dalių:
Teorinės dalies metu susipažinsite su eteriniais aliejais, sužinosite jų terapinį poveikį fizinei bei emocinei sveikatai. Sužinosite, kokią naudą natūralūs eteriniai aliejai teikia Jūsų sveikatai, grožiui, emocijoms. Kaip naudoti natūralius aliejus buityje, kosmetikoje, kaip juos maišyti ir kurti savo kvapus.
Praktinėje dalyje mokysimės maišyti eterinius aliejus bei kursime/gaminsime namų kvapus – oro gaiviklius. Namų kvapų kūrime naudosime kvapniuosius hidrolatus, vandenį bei natūralius eterinius aliejus ir atarus.
Po pamokos išsinešite 50 ml buteliuką Jūsų susikurto aromaterapinio namų kvapo – oro gaiviklio. Suteiksime visas priemones, būtinas kvapų kūrimui ir maišymui. Atsineškite gerą nuotaiką ir smagiai bei naudingai praleistas laikas garantuotas.

Renginio trukmė 1,5-2 val.

Dalyvių skaičius: iki 10 merginų (mūsų patalpose Vilniuje ir Kaune) arba iki 30-40 merginų (Jūsų patalpose).

Kaina:
- 90 eur (pirmadieniais-penktadieniais iki 17:30 val.) grupei iki 6 merg., už kiekvieną papildomą dalyvį priemoka 15 eur/asm.
- 140 eur (pirmadieniais-penktadieniais vakarais po 17:30 val. ir savaitgaliais) grupei iki 6 merg., už kiekvieną papildomą dalyvį priemoka 15 eur/asm.
Būsima jaunoji dalyvauja NEMOKAMAI!

Kontaktai

Miestas: Vilnius, Kaunas
El.paštas: [email protected]
Aromaterapijos pamoka

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti