Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

VAIKŲ GIMTADIENIAI: 2 METŲ VAIKO GIMTADIENIS

*PIÓRKO's 2nd BIRTHDAY!*

Pramogos vaikams

2 metų vaikams labiausiai tinka pramogos smėlio dėžėje, susijusios su moliu ar vandeniu lauke, puošimasis, šokinėjimas pripučiamoje pilyje ir pan. 2 metų vaikams patinka triukšmas, dėl to gimtadieniui tiks švilpukai ir signalizuojantys žaislai.

Rekomenduojama kviesti į svečius ne per daug žmonių (iki 5 vaikų). Geriausias laikas gimtadieniui – rytas arba priešpiečiai po vaiko miego. Vaiko gimtadienis turėtų būti neilgas (daugiausiai valandos trukmės).

Šio amžiaus vaikams dekoracijos ir papuošimai nėra svarbiausia gimtadienio dalis. Vaikams daug svarbiau būti kartu ir žaisti ir to visiškai pakanka. Jei papuošimams rinksitės balionus, turėkite omenyje, kad sprogstantys balionai gali išgąsdinti vaikus ir susprogusio baliono likučius reiktų iš karto pašalinti dėl vaikų saugumo.

Vaikams būtina tėvų priežiūra ir, jei gimtadienis vyks lauke, pasirūpinkite, kad vaikų žaidimo vietoje būtų pakankamai šešėlio, kad vaikai neperkaistų saulėje.

Clipart Illustration of a Bunch Of Floating Party Balloons With Confetti At A Party

Vaikų gimtadienio idėjos

 

 1. „Prizų kelias“: sudėliokite ant grindų skaičius ratu ar ovalu ir leiskite vaikams eiti kol groja muzika. Kai muzika sustoja, vaikas turi paimti skaičių, prie kurio atsidūrė ir renkasi prizą.
 2. Iškirpkite iš kartono keletą apskritimų, juos nudažykite ir duokite vaikams mesti kokį nors daiktą į apskritimus. Vietoj apskritimų gali būti didelis apverstas skėtis. Už pataikymą – prizelis.
 3. Prizus galima „žvejoti“ iš dėžės (didelėje dėžėje sėdi pasislėpęs žmogus, kuris, kai vaikas „įmerkia“ pagaliuką su siūlu, kurio gale skalbinių spaustukas, prisega kokį nors žaislą ir vaikas išsitraukia prizą.
 4. Pūsti burbulus, kad vaikai juos susprogdintų iki kol burbulas nepasiekė žemės. soap bubbles
 5. Mini lobio paieška – suslapstykite spalvotus žaisliukus įvairiose kambario vietose, kad vaikai ieškotų, o suradę atneštų į didelį krepšį. Kai visi žaislai surasti, padalinkite „prizus“ dalyviams.
 6. Duokite vaikams įvairius muzikos instrumentus, kad galėtų triukšmauti, kaip jiems patinka (būgnelius, švilpukus, indelius druskai ir pan.).
 7. Leiskite šokti pagal muziką.
 8. Duokite piešti kreidelėmis ant šaligatvio ir pan. 42.365 Finger Painting Anyone?
 9. Sudėkite į krūvelę kokių nors daiktų (saldainių, flomasterių, žaislų) ir duokite vaikams juos tarpusavyje pasidalinti, kad visiems būtų po lygiai. Jei teisingai padalinama, atiduokite juos vaikams. Šis žaidimas vaikams moko vaikus skaičiuoti, dalintis su kitais.
 10. Gimtadienio žaidimas vaikams ir tėveliams: tėveliams priskiriamas vaidmuo: kengūra, pingvinas arba koala. Atspausdinkite korteles su šių gyvūnų nuotraukomis ir duokite tėveliams išsitraukti, koks „gyvūnas“ jie bus. Tuomet paskelbkite lenktynes – tėveliai koalos turi nešti vaikus ant nugaros, kengūros – priekyje, o pingvinai – eiti, kai vaikai stovi jiems ant kojų.
 11. Spalvų pažinimas – pasakykite spalvą ir leiskite vaikams ją surasti savo aplinkoje bei parodyti ar paliesti.
 12. Pripučiama pilis – vaikai mėgsta laipioti, ropoti, šokinėti. Inflatable Castles
 13. Duokite vaikams lipdyti iš modelino.

 

 

 

Vaikų gimtadieniai pagal tematiką

 

1. Vaikų gimtadienis „Princesės“ – gimtadienis mergaitėms

Aqua Tutu

 

Vaikų gimtadienio dekoracijos

Paverskite namus į pilį, galite netgi užkloti raudoną kilimą svečiams. Pagaminkite iš blizgaus popieriaus karūnų. Prie įėjimo galima padaryti arką iš balionų arba užuolaidas iš aliuminio folijos. Kambarį galima papuošti balionais, kaspinais, konfeti. Vyraujančios spalvos – rožinė, šviesiai violetinė, purpurinė, kreminė, šviesiai mėlyna, šviesiai geltona, auksinė, sidabrinė. Galite padaryti sostą mažajai princesei. Visi svečiai galėtų atvykti pasipuošę princesėmis ir princais. Ant lubų galima pakabinti spindinčias žvaigždes ant banguotų kaspinų. Ant grindų galima pabarstyti blizgučių. Nepamirškite trikampių vėliavėlių prie įėjimo.

Pilį taip pat galima įrengti ir kambario viduje (iš didelės kartono dėžės – iškirpti langus, nudažyti, pakabinti spalvotus žibintus (uždengtus spalvotu apdangalu).

Puikiai tiks muzika iš Pelenės, Snieguolės ir 7 nykštukų, Undinėlės, Gulbių ežero, Miegančiosios gražuolės (Čaikovskio) ir pan.

Princess Cora is Three

 

Pramogos vaikams

Jei padarėte pilį kambario viduje (iš kartono dėžės), vaikai gali ją nudažyti, išpuošti. Vaikams galima duoti piešti ant popieriaus, spalvinimo knygelių.

 

 

2. Vaikų gimtadienis „Cirkas

Mateo's Circus cake

Vaikų gimtadienio dekoracijos

Jei vaikų gimtadienis vasarą, galima jį organizuoti lauke, palapinėje, papuošti ją raudonom ir baltom juostelėm, kad būtų panaši į tikrą cirko palapinę. Pakelkite palapinės įėjimo kraštus ir prisekite daugybę balionų.

Jei vaiko gimtadienis šaltuoju metų laiku (žiemą), cirką galima padaryti namuose. Papuoškite sienas raudonais ir baltais kaspinais, nuleiskite juos nuo lubų iki žemės.

me and Chloe with Rosco the Clown

 

Pramogos vaikams

Galima išpiešti veidelius kaip mažųjų klounų. Gaminkite gyvūnus iš balionų. Perrengti vaikus gyvūnų kostiumais ir pan.

Tėveliai gali parodyti vaikams atitinkamų gyvūnų eiseną ar elgseną, o vaikai turėtų pakartoti (liūtus, beždžiones, arklius, dramblius, lokius ir t.t.).

Galima pasamdyti klouną, kuris žais su vaikais.

Galite atspausdinti gyvūnų nuotraukas ir iškirpti vietą veideliui. Visiems vaikams išdalinkite nuotraukas, kad jie žiūrėtų pro skylę ir nufotografuokite bendrai nuotraukai.

 

Daugiau susijusių temų:

Personažai 2 metų vaikams

Gimtadienio idėjos

Ką padovanoti 2 metų vaikui?