Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

KAIP PASIRINKTI PINIGINĘ?

 

 _

 

 

1. Kokio tipo piniginės reikia Jūsų vyrui?

Dviejų dalių piniginės – užima nedaug vietos, telpa į kišenę, turi ne per daugiausiai skyrelių, susilenkia kaip knygelė.

Trijų dalių piniginės – užima daugiau vietos, turi daugiau skyrelių, susilanksto iš trijų dalių (atsilenkia šoninės dalys). Jei vyras mėgsta tvarką, viską rūšiuoti (atskirti popierinius pinigus nuo čekių, nuolaidų korteles nuo banko kortelių ir t.t.), šio tipo piniginė jam patiks.

Jei Jūsiškis dažnai pameta daiktus, galbūt jam reikia piniginės su užtrauktuku.

Piniginė – akordeonas – ilga, turinti daug atskirų skyrelių, stora, su užtrauktuku, į ją galima įsidėti pasą, kelionės dokumentus. Šio tipo piniginės  mėgstamos verslininkų, keliautojų, nes į ją galima susidėti svarbius dokumentus, nereikia neštis atskiro dėklo/krepšio.

 

2. Iš ko turėtų būti pagaminta piniginė?

Populiariausios piniginės yra odinės (karvės/jaučio odos dažniausios, taip pat gali būti prabangesnės krokodilo, aligatoriaus, gyvatės odos). Odinės piniginės yra ilgaamžiškiausios ir tvirčiausios. Tačiau oda gali būti plonesnė, gali būti storesnė. Reikia atkreipti į tai dėmesį.

Jei Jūsų vyriškis aktyvus sportininkas, jam patiks sintetinės nailono ar plastiko piniginės. Sintetinės piniginės greičiau susidėvi. Taip pat galite pasidomėti, ar piniginė yra pralaidi vandeniui. Na, o aliuminio piniginės apsaugos kreditinių kortelių mikroschemas.

crocodile wallet 12a

 

3. Kokios spalvos piniginė geriausia?

Populiariausios vyriškų piniginių spalvos – ruda arba juoda. Tačiau ekstravagantiškam vaikinui galbūt reikėtų ryškesnės piniginės.

Taip pat atkreipkite dėmesį, ar ant piniginės yra užrašų, logotipų, kokio jie dydžio. Piniginės su užrašais labiau tiks jaunuoliui, o vyresniam vyriškiui reikėtų elegantiškesnės piniginės be užrašų arba su nedideliu logotipu.

men's wallet cotton canvas, multicolor, summer wallet

 

4. Kokio dydžio piniginės ieškote?

Ar norite, kad ji tilptų Jūsų brangiajam į kelnių ar švarko kišenę, ar kad ją galėtų neštis kaip mažą rankinuką, įsidėti į lagaminą.

 

5. Kiek kainuoja piniginė?

Piniginės kaina priklauso nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta, piniginės dydžio, stiliaus ir prekės ženklo.  

Vyrišką odinę piniginę internete galima įsigyti už 25-180 Lt, krokodilo odos piniginės kainuos apie 350 Lt, medžiaginės piniginės – nuo 19 Lt, aliuminio piniginės-dėklai apie 100 Lt.

 

Daugiau susijusių temų:

7 patarimai, kaip išrinkti tobulą gimtadienio dovaną

Dovanų idėjos vyrams