Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

 „Krepšinis“

Blake Quake Dunk

Lietuva - krepšinio šalis, taigi natūralu, kad vyras gali būti "pasinešęs dėl krepšinio". Jeigu jis, kai rodo krepšinio rungtynes, meta visus kitus darbus ir lekia žiūrėti krepšinio, tai yra visai panašūs simptomai į "krepšinio maniją". Konstatavus tokią "ligą", daug lengviau judėti toliau, prie puikaus vyro gimtadienio.

Pasidomėkite, pamastykite, kodėl jam patinka krepšinis?  Arba, jeigu yra galimybė, paklauskite jo, kas būtent patinka krepšinyje? Kas jį "veža"? Pats žaidimas ar komandos palaikymas, ar pvz. žaidimo grožis? Žaidimo dinamika ir greitis, ar daugiau statistiniai rezultatai, kas kokiu rezultatu kokiame "mače" ką nugalėjo. O galbūt krepšinio žiūrėjimas padeda atsipalaiduoti ir atsverti neįdomią dieną? Užduokite klausimą ir klausykite. Paklauskite. Ir vėl klausykite.

Jeigu tai artima žmogui tema, jis kalbės daug ir ilgai, ir išsamiai. Jeigu iki gimtadienio dar daug laiko - galbūt nesupras, kame čia "šou pakastas"... ir pats papasakos, kas jam rūpi šiandieną, o tada jau liks visai nedaug - tuos norus ĮGYVENDINTI :)

Galbūt yra įmanoma įsigyti bilietą į kokias nors svarbias rungtynes ir visiems kartu pasirgti už mėgstamą komandą. Jeigu ne  - žiūrėti per televizorių, didelį ekraną, tačiau neįprastoje aplinkoje.

Sužinokite, kas šiuo metu vyksta krepšinio pasaulyje, kokios yra stipriausios Lietuvos bei pasaulio krepšinio komandos, kokie geriausi krepšininkai, kodėl jie geriausi, kada bus svarbios rungtynės ir t.t.