Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

„Adrenalinas“

 

 

 

"Adrenalinas“ – tai ekstremalaus, aktyvaus Jūsų moters gimtadienio idėjos.

Jums Jūsų mylimosios gimtadienio laukimas yra tikras galvos skausmas? Jos nežavi tradicinės dovanos: papuošalai, gėlės, romantiškos vakarienės ir visa kita, nes ji - unikali asmenybė (be abejo, visos moterys yra unikalios, bet kai kurios labiau išskiria savo ypatingais pomėgiais ar charakterio ypatybėmis)? Ji žavinga dama, bet jos nesuviliosi jokiais įprastais dalykais ir užsiėmimais, kurie paprastai taip žavi dailiąją lytį (laikas, praleistas grožio salonuose, SPA centrai, meniški vakarai ar romantiškos muzikos klausymasis žvakių šviesoje). Mes Jums padėsime! Yra kelios idėjos kurios Jūsų moteriai turėtų patikti.

Jei Jūsų dama yra ekstremali asmenybė - mėgsta greitį ir adrenalino dozes – gimtadienio proga padovanokite Jai popietę kartinguose. Jei Ji puiki vairuotoja, dažnai norinti, bet negalinti iki galo nuspausti greičio pedalo, čia Ji tai tikrai galės padaryti. Nemanykite, jog tai „vyriškas“ laiko leidimas, nes toks gimtadienis skirtas ne tik vyrams, bet ir kietoms panelėms.

Jei Jūsų mylimoji vairuoti nemoka ar nemėgsta greičio, tačiau negali gyventi be adrenalino, gimtadienio proga padovanokite Jai skrydį oro balionu. Toks užsiėmimas ramesnis ir romantiškesnis nei kartingai ar dragai, tačiau suteikia ne mažiau jaudulio ir gerų ekstremalių emocijų.

Hot Air Balloon at Dusk

Na, o jei Jūsų išrinktoji žavisi veiksmo filmais, kur daug šaudoma, ir sako, kad pati norėtų pabandyti šį „kietą“ užsiėmimą, gimtadienio proga nusiveskite Ją į šaudymo aikštelę. Galite rinktis tikrus ginklus ir šautuvus, ar tiesiog lankus ir strėles.

 

Kad ir kokį variantą pasirinksite, kad ir kaip gimtadienio proga pasveikinsite savo ekstremalių pomėgių gyvenimo draugę - nei ji, nei Jūs nenusivilsite ir turėsite daug malonios veiklos abiems.

 

 _

 

Taip pat skaitykite:

Daugiau gimtadienio idėjų porai

Gimtadienio pramogos

Ekstremalus gimtadienis bunkeryje

Gimtadienis su lazeriais "Žvaigždžių karai"