Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

„Popietė gamtoje“

 

Jums atsibodo kino teatrai, boulingai ir cirko pasirodymai? Norisi gimtadienio šventę švęsti „šeimyniškiau“? Jei gimimo dieną švenčiate žiemą, pramogos patalpoje gali atrodyti pats tinkamiausias sprendimas, tačiau jei šventė yra šiltuoju metų laiku, be jokios abejonės gimtadienį švęskite po atviru dangumi.

Gal Jūsų šeimoje „vyrauja“ vyrai ar moterys, kurios mėgsta tokius vyriškus užsiėmimus kaip žvejyba? O gal tiesiog mėgstate žuvį? Tuomet puiki proga visai šeimai susirinkti kartu, ir atšvęsti gimtadienį yra gamtoje su... meškere.

 

Ne, nesiūlome Jums apsiavus botus, balose iki kelių dainuoti „Ilgiausių metų“. Juk žvejyba, galima mėgautis ir kiek oficialesnėje aplinkoje. Paskutiniu metu Lietuvoje ypač išpopuliarėjo netoli didmiesčių įsikūrusių sodybų teikiamos paslaugos: žvejyba tam specialiai paruoštame tvenkinyje (su garantija, kad sužvejosite žuvį, nes pačių geriausių žuvų ten apsčiai priveista), o pagautą laimikį patiekus profesionaliam virėjui, šis Jūsų akivaizdoje gali paruošti pageidaujamų patiekalų. Tokiose sodybose galima rengti gimtadienius ir kitas šventes.

 

Šios gimtadienio idėjos įgyvendinimo atveju žvejybą paversite itin malonia ir paprasta veikla, galbūt net pernelyg paprasta, tačiau nepamirškite, kad derinate kelis malonumus iš karto - žvejybą, popietę su šeima, šviežios - Jūsų ką tik pagautos žuvies patiekalus ir...gimimo dieną.

 

Jaukus laikas su šeima, neatsisakant pomėgių, tačiau ir atšvenčiant artimo žmogaus gimtadienį. Kas gali būti geriau?