Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

„Supermenai“

Superman

„Supermenai“ – tai teminis vaiko gimtadienis, kurio dalyviai vaikai gimtadienio vakarėlio metu tampa mėgstamų filmukų ypatingais superherojais.

Siūlome surengti šaunų teminį gimtadienio vakarėlį vaikams, kuriame kiekvienas vaikas galėtų pasijausti ypatingas. Siūlome susirasti labiausiai patinkančių superherojų kostiumus ir visiems draugams susitikti  bebaimių drąsuolių gimtadienio baliuje, kuriame rinktųsi:

Žmogus - voras (spaidermenas)

spiderman_2

 

Betmenas

Batman

 

Moteris-katė

Cat Woman

Supermenas

Superman

Vėžliukas Nindzė

Teenage Mutant Ninja Turtles

X-menas

Juodoji Pantera

Robinhudas

Elektra

Electra

Jei Jūsų vaikas yra kokio kito superherojaus gerbėjas, perrenkite juo savo vaiką gimtadienio proga, užsikrėskite gerą nuotaika ir pirmyn į nuotykių medžioklę…

 

Gimtadienio šventės metu galite surengti nedidelį prisistatymą - pasveikinimą. Kiekvienas superherojus turėtų sugalvoti, kaip spalvingai ir trumpai save pristatyti ir tuo pačiu gimtadienio proga pasveikinti švenčiantį vaiką. Tai galėtų būti trumpas eilėraštukas – sveikinimas.

Pavyzdžiui:

Esu stiprioji Batmanė,

Dvi smailos ausys puošia mane,

Linkiu Tau šventės proga,

Būti stipriam visur ir visada...

 

Batgirl

Speciali superherojaus gimtadienio dovanėlė galėtų būti nekasdieniškai ir ypatingai iškeptas meduolis. Tokia užduotėlė šventės vakarą paverstų ne tik įdomesnį, bet ir skatintų vaikų kūrybingumą bei atskleistų jų tikruosius talentus.

 

 _

 

_

Norite gimtadienio aprašymo Jūsų sugalvota tema, kurios čia nerandate? Susisiekite

Super personažai vaikams Vilniuje