Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

„Žaidimai“

 

Turbūt beveik visos moterys pritars minčiai, kad Vyrai - maži vaikai...

 

Jūsų antroji pusė yra rimtas ir subrendęs vyras, tačiau retkarčiais jis pasielgia kiek netikėtai ir vaikiškai? Nesirūpinkite dėl to. Galbūt jau supratote, kad vyrai niekuomet iki galo nesuauga ir nesurimtėja.Jiems retkarčiais norisi vėl pasijusti mažu nerūpestingu berniuku ir...pažaisti. Nevaržykite jo, bet Jūs, jo antra pusė, kuri visuomet jį supranta ir palaiko, gimtadienio proga surenkite jam smagų žaidimų vakarą.

 

Žaisti mašinytėmis nesiūlome, tai jau būtų ne tiek vaikiška, kiek kūdikiška. Geriau nusiveskite savo mylimąjį į žaidimų klubą. Tokių vietų būna įvairių ir jose galima rasti užsiėmimų, kurie sudomintų įvairių pomėgių vyrus. Tai galėtų būti „krepšinio langelis“, kuriame per tam tikrą laiką turite pataikyti tam tikrą kiekį kamuolių, kad „laimėtumėte“ (dviese žaisti dar smagiau).Tai galėtų būti ir žaidimų aparatai, kuriuose verda karštos mašinų lenktynės. Tai galėtų būti bet kas, kad tik leistų ŽAISTI.

 

Jei jūsiškis mėgsta rimtesnius žaidimus, kuriuos pats kartais žaidžia vyrų kompanijoje, padarykite šįkart išimtį ir pažaiskite su juo dviese ir Jūs: krepšinį, biliardo, pulo ar boulingo partiją.

 

Kad ir kokią žaidimų veiklą pasirinktumėte, gimtadienio proga suteiksite nekasdienio ir nerūpestingo smagumo bei malonumo ne tik Jam, bet ir sau.