Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

„Animacija“

Sponge Bob

Jūsų vaikas negali gyventi be animacinio filmuko nei dienos? Jis ir gimtadienį švęstų visą dieną prie televizijos ekrano, žiūrėdamas mylimiausių herojų nuotykius? Neatimkite vaiko pomėgio jo gimtadienio šventės dieną, bet padarykite ją kūrybingesne bei smagesne visiems dalyvaujantiems.

 

Kokį animacinį filmą Jūsų mažylis labiausiai mėgsta? Gal tai “Flinstounai” ar “Tomas ir Džeris? Šventiniame vakarėlyje tepersirengia visi susirinkę vaikučiai savaisiais herojais. Tai padaryti neturėtų būti sunku (pavyzdžiui, katiną Tomą puikiai pavaizduos uodegytė, ūsiukai, ir katiniškos ausytės, o Flinstouną Freda - medinė (kartoninė) kuoka, susivėlusių tamsių plaukų perukas bei margas drabužis).

Tom&Jerry

Kad šventė būtų dar smagesnė, tegul švenčia ir tėveliai. Jie taip pat gali persirengti kokiais nors animaciniais herojais, taip žaismingai nustebindami mažuosius.

 

Šventės metu galite jaukiai peržiūrėti įdomiausius filmus vaikams, o kai ateis pasveikinimo laikas, rinkitės atitinkančias vaiko gimtadienio vakarėlio temą gimtadienio dovanas. Jų gali būti įvairiausių: nuo žaislų - animacinių herojų iki spalvingų dėlionių bei žaidimų animaciniais motyvais. Gimtadienio maistą taip pat rinkitės itin spalvingą. Pavyzdžiui, tortas galėtų būti papuoštas ištrauka/personažu iš animacinio serialo.

flintstone card

Tokia švente parodykite vaikui, kad pasaulis spalvingas ne tik televizijos ekranuose, bet ir aplinkui - tereikia patiems būti kūrybingesniems.

 

 Norite gimtadienio aprašymo Jūsų sugalvota tema, kurios čia nerandate? Susisiekite_

Personažai į namus Vilniuje

Daugiau idėjų Ką veikti per vaiko gimtadienį