Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

„Cirko artistai“

Glitter CIrcus Keepsake Cake Topper Set

Cirko artistai – tai vaiko gimtadienis, kurį galima suorganizuoti patiems, net ir neinant į cirką. Šio vakarėlio ruošime turėtų dalyvauti patys vaikučiai ir jų tėveliai. Esmė – persirengti linksmaisiais cirko artistais.

 

Video pamoka, kaip išmokti žongliruoti 3 kamuoliukais:

_

 

Kuo galima persirengti tokiam vaikų gimtadieniui?

  • Klounai – tai patys populiariausi, spalvingiausi ir šmaikščiausi cirko personažai. Jais galėtų persirengti ir tėveliai, tuo pačiu paruošdami netikėtų pokštų ir linksmų triukų savo vaikui gimtadienio proga.

 

_

 

 

  • Akrobatai – itin lankstūs ir grakštūs cirko personažai. Gimtadienio proga akrobatai gali atlikti gimnastinius triukus (tiktų šuoliukai į tolį, aukštį; ėjimas siauru suoliuku, lanko sukimas, kokio nors daikto nešimas ant galvos ir pan.)

 

_

 

  • Žonglieriai – norint tinkamai įkūnyti šiuos personažus, reikėtų pasimokyti žongliruoti (apelsinais, saldainiais ir pan. – ką būtų galima žongliruojant pagauti ir vėliau suvalgyti, arba tiesiog spalvotais kamuoliukais).

clown

Ruošiantis vaiko gimtadieniui, vertėtų nepamiršti, kad svarbiausia cirko artistų aprangoje – spalvos ir kuo ryškesnės, tuo geriau – tiek drabužių, tiek makiažo, tiek perukų.

Vaiko gimtadieniui galite susigalvoti užduotėlių, estafečių ir kitų smagių dalykų su prizais. Spalvingas gimtadienis, kuriame tiesiogiai dalyvaus Jūsų vaikas su draugais bus smagus ir nepamirštamas.

 

 _

 

Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadienio programa 3-7 m. vaikams Kaune

Atributika spalvingam cirko gimtadieniui

Spalvingas Klounas į namus

Norite gimtadienio aprašymo Jūsų sugalvota tema, kurios čia nerandate? Susisiekite