Gimtadienis.info

Daugybė idėjų

„Talentai“

Happy child with painted hands

Kiekvienas vaikas yra kažkuo ypatingas. Kiekvienas mažylis kažkokiais sugebėjimais skiriasi nuo kitų, todėl svarbu dar ankstyvame amžiuje atrasti bei skatinti vystytis jo talentams.

 

Galbūt Jūsų mažylis turi pomėgį piešti, o galbūt kurti eiles ar muzikuoti? Skatinkite tokius kūrybinius vaiko pomėgius, nes galbūt tai yra jo ateitį  lemiantys dalykai. Kai kurie vaikai sugeba nuostabiai piešti karikatūras ar sugeba idealiai atkartoti muzikos garsus, tačiau, jei į jo talentus nebus žiūrima rimtai ir jie nebus skatinami, galbūt, kai vaikas užaugs, su liūdesiu prisimins neišsipildžiusią ir užslopintą svajonę kurti bei būti įvertintam…

 

Kad nuolat padėtumėte vaikui ne tik gerai mokytis mokykloje, bet ir kūrybiškai leisti laisvalaikį, ir šventes (vaiko gimtadienį) švęsite kūrybiškai.

young girl holding a violin

Jei Jūsų vaikas, ar kas iš jo draugų dar neatrado nieko tokio, kas vadinama “individualiu kūrybingumu”, būtų puiki proga “paieškoti talentų” švenčiant vaiko gimtadienį. Surenkite vaikams nedidelį talentų vakarėlį, kuriam ruošdamiesi, vaikučiai galėtų savyje (galbūt su tėvelių pagalba) atrasti, ką kiekvienas sugeba ypatingo (o būtinai atras, nes tai gali būti bet kas, kad tik patiktų vaikui ir būtų kūrybinga). Tuomet beliks savo talentus drąsiai pademonstruoti švenčiant vaiko gimtadienį.

Cowgirl sings the blues

Surengdami tokį talentų vakarėlį gimtadienio proga, padėsite kiekvienam vaikui atrasti savo talentus ir sugebėjimus (ar bent pradėti jų ieškoti) bei kiekvienam pasijusti nepaprastai ypatingam ir laimingam.

 

_

 

 

_

 

 

 Norite gimtadienio aprašymo Jūsų sugalvota tema, kurios čia nerandate? Susisiekite

 Kūrybiniai gimtadieniai vaikams Vilniuje

Daugiau idėjų Ką veikti per gimtadienį

Pramogos vaiko gimtadieniui